Redakční systém

13. 10. 2014  / 

Redakční systém

Redakční systém umožňuje jednoduchou a intuitivní správu obsahu internetových stránek s maximem funkcí, potřebných pro publikování na internetu. Redakční systém je určen především zákazníkům, kteří budují své internetové stránky jako marketingový nástroj pro získávání nových kontaktů a poptávek. Hlavní výhodou redakčního systému je tvorba obsahu stránek bez závislosti na programátorech nebo reklamním studiu.

Po implementaci redakčního systému má zákazník širokou škálu možností práce s internetovými stránkami včetně rozšiřování a změn veškerého obsahu stránek.

Mezi další výhody redakčního systému patří také jeho vhodnost pro SEO marketing. Redakční systém umožňuje kompletní správu SEO komponent – u všech stránek máte možnost editovat titulky stránek, url adresy včetně klíčových slov (tzv. url rewriting), nadpisy stránek, meta titulky, meta popisky, klíčová slova, odkazy a také součásti obsahu stránek. Zkušenější uživatelé pak mohou pracovat přímo s html kódem. Pokud bude zdrojový kód Vašich www stránek validní a sémanticky korektní budou vaše stránky také mnohem lépe indexovatelné vyhledávacími roboty pro fulltextové vyhledávání.

Grafika – webdesign redakčního systému je definována pomocí CSS stylů. Výhodou použití CSS je především striktní oddělení obsahu stránek od grafického vzhledu stránek - webdesignu. Grafika je oddělena od webových stránek z důvodu rychlejšího načítání stránek, grafiku je možno v budoucnu měnit bez nutnosti změny redakčního systému a jeho obsahu. Tímto technickým řešením dosahujeme také výrazně vyšších rychlostí načítání www stránek.

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  23+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1023+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  13 023+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  213 023+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636