Webdesign – grafický vzhled internetových stránek. Proč je důležitý?

16. 02. 2015  / 

Grafický vzhled vašich internetových stránek je jedním ze základních pilířů úspěchu při prezentaci vaší společnosti nebo osoby na internetu. Přitažlivé a elegantní grafické zpracování internetové prezentace zvýší a umocní prestiž vaší společnosti v očích návštěvníků. Pokud se vaše společnost prezentuje neprofesionálním grafickým designem, můžete si být jistí, že vaše www prezentace potencionální zákazníky spíše odradí.

Při zpracování návrhu internetových stránek – webdesignu je potřeba postupovat podle předem schválené struktury a členění internetových stránek. Důležité je také znát požadovanou funkčnost aktivních prvků stránek (slideshow, skripty, flash apod.). Náš obchodní zástupce s Vámi všechny tyto informace probere a připraví ke schválení návrhy webdesignu jednotlivých stránek internetové prezentace. Prvním krokem je odsouhlašení webdesignu úvodní stránky prezentace. Následuje definice vzhledu webdesignu dalších stránek. Stránky s textem, s tabulkou, fotogalerie, kontakty, produkty, novinky apod. Požadavky na zpracování webdesignu jsou individuální a každé námi vytvořené internetové stránky mají svůj jedinečný originální webdesign.

Webdesign si u nás můžete objednat jako samostatnou službu nebo jako součást kompletní tvorby internetové prezentace nebo redakčního systému. V případě tvorby samostatného webdesignu Vám předáme zdrojová data ve formátu psd + náhledy ve formátu jpg. V případě zájmu Vám můžeme stránky naprogramovat ve formátu XHTML a grafiku definovat pomocí CSS stylů.

Pro bližší informace ohledně zpravání webdesignu nás neváhejte kontaktovat.

 

webdesign

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  23+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1023+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  13 023+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  213 023+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636